Kapiten Zmajeva, Asmir Begović:
"Imamo kvalitet koji može napraviti pozitivan rezultat"
Prvi golman fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine, Asmir Begović, na pripreme našeg nacionalnog tima stigao je sa lakšom povredom koju je zaradio u gostujućoj pobjedi njegovog Stoke Cityja protiv Tottenhama.
Ipak, Begović će po prvi put u svojoj reprezentativnog karijeru selekciju Bosne i Hercegovine predvoditi sa kapitenskom trakom oko ruke.
"Što se tiče povrede ide na bolje. Danas sam se uključio malo više u trening, tako da je sve dobro prošlo i nema nikakve reakcije. Tek večeras ćemo vidjeti kako mi je noga reagovala", rekao je Begović pred polazak za Izrael, te dodao:
"Svi se radujemo utakmici, ali znamo da će biti teška i velika utakmica koja nama puno znači".
Uprkos velikim problemima sa povredama naša "jedinica" vjeruje da on i njegovi saigrači mogu ostvariti pozitivan rezultat na gostovanju u Haifi.
"Ja uvijek vjerujem u našu ekipu, uvijek stvari gledamo sa pozitivne strane, a ni sada nije ništa drugačije. Imamo kvalitet koji može napraviti pozitivan rezultat i ja se nadam da hoćemo", kazao je na kraju Asmir Begović.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.