Ottmar Hitzfeld tvrdi
"Real je napravio glupost angažovanjem Zidanea"
Zinedine Zidane novi je trener Real Madrida.
Njegovo imenovanje na ovu poziciju donijelo je mnogo različitih komentara, a jedan od onih koji ne podržava ovu odluku rukovodstva Reala je legendarni stručnjak Ottmar Hitzfeld.
On smatra da je njegovo imenovanje velika glupost.
"Velika glupost i neviđena ludost. Perez pokušava da smiri situaciju njegovim angažovanjem. Navijači su dobili idola na klupi i to će dati smiraj timu. Da li je isplativo, vidjećemo. Pritisak je veliki, a Zidane nije pokazao ništa kao trener. Sada će da radi s najvećim zvijezdama svijeta i to je isto kao da vozi novi Ferrari. Mora biti dosta oprezan, ali će mu biti jako teško", rekao je Hitzfeld.
Hitzfeld je u bogatoj karijeri osvojio sve vodeći Borussiju i Bayern i sigurno je da njegove riječi imaju određenu težinu.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.