Radnički pobjeđuje, Haskić zabija

Nekadašnji igrač Sarajeva u formi

Nekadašnji napadač Sarajeva Nermin Haskić iz kola u kolo pruža sve bolje partije u Srbiji.

Ovaj 29-godišnji nogometaš koji je rođen u Banovićima od ljetos nastupa za Radnički iz Niša, a novi gol za ovaj tim postigao je danas u meču 16. kola protiv Proletara.

Radnički je kao gost slavio sa 2:1, i to nakon preokreta koji je golom inspirisao upravo Haskić.
Proleter je poveo u 14. minuti golom Čovića, a na izjednačenje se čekalo sve do 68. minute kada je s golom s bijele tačke stvari na početak vratio Haskić. Samo minutu kasnije pao je novi gol, ponovo u mreži Proletara, a do prednosti Radnički je došao zahvaljujući autogolu Lambulića.

Za Haskića je ovo bio sedmi ovosezonski gol u Super ligi Srbije, a na svom kontu ima i pet asistencija.

Potražite više informacija na temu Super liga Srbije:

S druge strane, njegov Radnički je trenutno na visokom drugom mjestu sa 37 osvojenih bodova.