Radnički s igračem manje do boda u Čapljini

Prva liga, 17. kolo:

Fudbaleri Čapljine i Radničkog iz Lukavca remizirali su (2:2) u 17. kolu Prve lige Federacije BiH.

Prvo poluvrijeme donosi dobar fudbal s nekoliko prilika na obje strane. Gosti su prijetili preko Kuduzovića, koji je bio sam pred golom Buntića, ali je promašio izglednu priliku.

Kazna za promašaj je stigla u 36. minuti. Darjan Todorvić je napravio prekršaj, dobio je drugi žuti karton, a Jelčić je pogodio iz slobodnjaka za prednost od 1:0.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a u nastavku veliki preokret gostuju. Prvo je u 67. minuti Kuduzović iz slobodnog udarca izjednačio na 1:1, da bi tri minute kasnije Jogunčić pogodio za vodstvo tima iz Lukavca od 2:1.

Ipak, u 82. minuti Jelčić ponovo stupa na scenu. Prekrasnim golom donosi jedan bod svom timu za konačnih 2:2.