Radnik pokazao zube Osijeku

Odličan partija Bijeljinaca

Reprezentativnu pauzu Radnik je iskoristio da odigra veoma jak prijateljski meč protiv Osijeka.

Bez obzira što se radilo o prijateljskom duelu bh. premijerligaš je pokazao zube protiv jedne od najboljih ekipa HNL-a, a konačan rezultat glasio je 2:2.

Osijek je poveo gololm Talysa u 21. minuti, da bi gosti iz Bijeljine u nastavku utakmice stigli do preokreta.

Strijelac oba pogotka za Radnik bio je Motika koji je zabijao u 31. i 48. minuti. Domaće je od poraza svojim prvijencom u 85. minuti spasio Mbakogua.

U 8. kolu Premijer lige koja se nastavlja sljedećeg vikenda Radnik će biti domaćin Zrinjskom.