Rahmanović ponovo strijelac, Koper ipak poražen

Prva liga Slovenije, 1. kolo

Mladi reprezentativac Bosne i Hercegovine, Amar Rahmanović, krenuo je jako dobro u novu sezonu.

Fudbaler Kopera je prije nekoliko dana s dva gola srušio splitski Hajduk u okviru Evropske lige, da bi danas ponovo pogodio protivničku mrežu.

Njegov Koper je u 1. kolu Prve lige Slovenije poražen na domaćem terenu od Domžalea s 3:2, a Rahmanović je uspio u 66. minuti da zatrese mrežu gostiju i da postavi konačan rezultat susreta od 3:2.

Rahmanović je tako jako dobro počeo sezonu. Odigrao je danas svih 90 minuta susreta, a za pobjednički sastav je kompletan meč odigrao i nekadašnji igrač Čelika, Kenan Horić.