Raul Garcia za pobjedu Athletica nad Villarrealom

Athletic je na San Mamesu s minimalnih 1:0 pobijedio Villarreal u meču 12. kola španske Primere.

Pretposljednji meč Primere donio je tek jedan pogodak, ali i puno uzbuđenja, makar u nastavku, kada je bilo nekoliko sjajnih šansi.

Prvo poluvrijeme nije bilo za pohvalu, ali je u nastavku sijevalo, posebno pred golom gostiju.

U 67. minuti Raul Garcia je bio strijelac jedinog gola, a u posljednjih 20-ak minuta tri velike šanse za Aduriza, koji ipak nije uspio da se upiše u strijelce.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Nakon 12 kola, Villarreal ostaje četvrti s 22 boda, dok se Athletic poeo na sedmo mjesto i sada ima 20 bodova.