Samo ih derati, **** im riđan mater.. Busquets mu igra, parmak matori, nema dvije grančice u glavi
Da vinicius ima zavrsnicu u pola ko brzinu bila bi veceras petarda za real al dobro je i ovako..
MethodMan
Komentar Kumana za utakmicu -Pročepiće!
MethodMan
Ma kakva Barca, realno ispali su u osmini finala lige prvaka, izgubili su od Ateltic Bilbao u finalu super kupa, izgubit će opet 17tog aprila u finalu Copa del Rey. Sa Kumanom njihov max domet u ligi je ovo treće mjesto koje trenutno drže i pitanje je da li će i to treće mjesto uspjeti sačuvati. Ima još da se igra, a za vratom puše Sevilja!
Samir7
Bolja ekipa je pobjedila. Prijatno i doviđenja ??
daca
Sredina Reala sa Casemirom,Kosom i Lukom je savršena. Kakvi genijalci nešto slično Xavi i Iniesta. Toliko iakustva pogotovo Kros i Luka prema naprijed a ovaj Casemiro unisti svaki napad Barce. Benzema je masina za golove veliki napadač.
Tz_Niko75
Barcelona je djelovala totalno neiskusno. Pa kad je uveo djecu da igraju.
Barca.forever
@Manager Coutinho povrijeđen
@Manager Pa to je sreća za Barcu što se Coutinho povrijedio, da
user1606950187
Dobra utakmica pohvale Realu od navijača Barce bilo je malo srece mozda i penal je bio ali necemo sada Ici na sudjenje ,navijači Barce ima jos 20+ bodova u igri tako da sretno
Mehinaldo
Penal po meni nije preblag je kontakt bio
Mehinaldo
Sve u svemu uasluzena pobjeda ali isto tako mogli su ih kazniti za onoliko kontri koje su lose odigrali obicno to bude tako ali mislim d aje real vise zasluzio pobjedu i slazem se po meni je koeman izgubio utakmicu sa pcetnim sastavom i trebao je gubiti vise od 2:0 na poluvremenu
Alaga
Navijam za barcu. Ali samo kad sam vidio sastav od barce znao sam da ćemo izgubiti. Real bio pametniji i jako opasno za prvo polovrijeme. Sudija je bio isto ok, za mene ono nije bio penal.
dinass
Hvala bogu pa objektivan navijac Barcelone.Moglo je biti svega,mogao je i Real zavrsiti sve a mogao je i primiti gol u zadnoj sekundi i niko nebi imao sta da prigovori i da je bilo tako.
Goran3
Navijac sam Reala msm da je zasluzena pobjeda real je fulao kod 2 0 Valverde pa.kod 2 1 Kross Ali imali smo I srece na kraju realno pozz
Realist
Modrić je razvalio. Svaku šansu Reala je kreirao.
Realist
Nisam ni ja mislio doslovno svaku ali veliku većinu je
user1615414136
Kakav rezultat ocekivat u tekmi u kojoj ti je Mingueza najzapazeniji igrac u napadu?
Likovi stvarno ste dno dna kada koeman pobijedio unistio Real Sociedad kae dobar kakav trener a sad kad Barca ubila Real u drugom poluvremenu nesto govorite i cist penal nije sviran
huizju
Hahahah gdje bolan? Ono ti penal? Ubij se budalowq
Hahaha kaze lik koji sam sebi lajkuje i jeste penal i komentatori su rekli
m1987
Poceo se smijati kako je pao?
realno_govoreci
A koji je to komentator rekao?Ako si ugasio zvuk na TV-u i ti komentarisao onda jeste
Alen23
Kako Real nosile su ih vile kakva prečka jbt nije mi jasno da ono nije zabio
user1605031381
Pa i Messi je pogodio stativu i to iz kornera haha
YouTalkinToMe
Pedri je već dugo kita najveća. Nista u napadu ne napravi a u odbrani svako ga pretrči kako hoće, bolja bi opcija bio puig. Dembele isto žešća kita večeras a dest ni za hueske nije.
Gvardijan
Isti kontakt na Ramosu je u Barcel9ni sviran penal jao sto je veceras bi na Brajtvajtu.
Sličnost je da ni ono na ramosu a ni ovo večeras nije trebalo biti penal.
Bulle
Sudija vrhunski poso odradio, ne znam sta se zale...Real je bolja ekipa
BogatiDijasporac
Real se nije sastavio s loptom u drugom poluvremenu. To sto Barca ne zna zabiti, neka se Koemanu zahvale.
Posjed lopte gotovo 70% za Barcu, o tome ti pricam. Ali nema vise Suareza da zabija. Imaju sad heravog Dembelea.
El_Matador
Real je u drugom poluvremenu imao tri 100% šanse. Vinicius kad je sam izašao pred gol, Marcelo sam i Kroos glavom. Jesi ti uredan u glavi da tako nešto napišeš?
1234bih
Zbog njega Pjanić propada
Mrs u Real cits penal vise srece nego pameti
user1585252255
Nisam navijac ni jednog od ova dva kluba ali mi je drago sto izgubi Barsa, pa jel moguce da Pjanic ne zasluzuje ni minutu vec par utakmica...
gallardo.la
Ma vise svi vide da nije do Pjanica, ne dobija nikako sansu. Niko mi ne moze reci da su Pedri, ovakav Busquets, Sergi Roberto bolji od Pjanica.
Dobar mec. Kakva precka Moribe u zadnjoj sekundi. X bio realan ali eto.
kurjak
@Zure10 Kako bolan X realno, pa onog Viniciusa će sanjati cijela odbrana Barcelone.Samo mi nije jasno kako onaj momak svaku utakmicu ne zabije dva-tri gola.
Gvardijan
Hajde malo analiziraj utakmicu,budi realan i vidjeces da je X bilo realni.
nkcz
Cekamo sad na pressu Kumana kako prica o sudijama..