Real Madrid prošao stotku

Kraljevi bolji od Villarreala

Real Madrid je bio siguran večeras protiv Villarreala (3:0) u 34. kolu španske Primere.

Nakon pobjeda Atletica i Barcelone, Real je također trijumfovao u 34. kolu i zadržao korak za spomenutim klubovima. Trenutno su na bod od Barce i Atletica...

Karim Benzema je u 41. minuti zabio za vodstvo Real Madrida, koji je u nastavku još dva gola ovjerio tri boda.

Igrala se 69. minuta kada je Benzema ubacio za Lucasa, koji je postavio konačnih 2:0.

Inače, gol Lucasa bio je ujedno 100. gol Kraljeva u ovoj sezoni Primere. Trenutno su na gol razlici 101:30.

Sjajnu igru Real je krunisao i treći golom, a u 76. minuti pogodio je hrvatski reprezentativac Luka Modrić.