Kraljevski klub se "okliznuo": Real Sociedad neporažen napušta Madrid

U 25. kolu LaLige

H. Zilić

U 25. kolu LaLige, Real Sociedad je odnio bod iz Madrida i remizirao protiv imenjaka rezultatom 1:1.

Prvo poluvrijeme je ponudilo borbenu igru, bez puno ozbiljnih prilika, tako da se na odmor otišlo sa rezultatom 0:0.

Početkom drugog poluvremena šok za domaći klub.

Morneal je sjajno centrirao u 55. minuti, a Portu je iskoristio "uspavanost" odbrane Real Madrida i pogodio za vodstvo gostiju iz San Sebastiana od 0:1.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Do kraja meča, kraljevski klub je pokušavao izjednačiti, a do gola stižu u 89. minuti preko Juniora Vinicijusa koji pogađa za konačnih 1:1.