Dva pogotka na Tušnju

Samir Mlaćo, foto: Emir Dindić
U generalci pred drugi dio sezone Premijer lige snage su na Tušnju odmjerili Sloboda i Radnik iz Bijeljine.

Na kraju je završilo 1:1.

Na samom startu dvije sjajne šanse za goste. Najprije Hasukić, a kasnije i Živković, nisu uspjeli pogoditi mrežu Tuzlaka iz izglednih pozicija.

Sloboda je uzvratila pokušajem Dženisa Beganović, a zatim i Balića, no nije bilo pogotka. I kada se očekivao kraj prvog dijela pogodak za goste.

Pantelić je sjajno šutirao sa ruba šesnaesterca i zatresao mrežu Bukvića. Bio je to konačan rezultat prvog dijela.

Sloboda se probudila u nastavku, prijetili su Kapetanović i Kurtalić, a Radnik je u 59. minuti mogao povesti na 2:0, no Škrijelj je zakasnio.

Kaznila je to Sloboda i preko Dženisa Beganovića par minuta kasnije stigla do izjednačenja.

Do kraja je ostalo 1:1.

Prijateljski meč:

FK Sloboda – FK Radnik Bijeljina 1:1

FK Sloboda: Bukvić, Kapetanović, Osmić, Jusić, Karišik, Balić, Kurtalić, Predragović, Maksimović, Beganović, Hadžić.

FK Radnik: Muminović, Vasić, Batar, Subert, Nikic, Popara, Đorić, Pantelić,Vazda, Živković, Hasukić.

Zaprati FK Sloboda, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Sloboda Moje Teme

yugopo
Sloboda dobra u odbrani,to je vec vidjeno,Ali igra naprjied jako losa,nadam SE da ce u ovoj polusezoni napad procepit!