Remi Spezije, Kvržić odigrao cijeli susret

Serie B, 23. kolo

Danas su odigrane utakmice 23. kola italijanske Serije B, a bh. reprezentativac Zoran Kvržić sa svojom Spezijom osvojio je bod na gostovanju kod Frosinonea (1:1).

Domaći su od samog početka meča igrali mnogo bolje, što se isplatilo već u 18. minuti, kada je mrežu gostiju zatresao Ciofani.

Na odgovor Spezije čekalo se do 55. minute, a izjednačenje momčadi Nenada Bjelice donio je Gagliardini i postavio konačnih 1:1.

Bosanskohercegovački reprezentativac Zoran Kvržić odigrao je cijeli susret za Speziju, dok je bivši fudbaler Zrinjskog Matija Katanec presjedio na klupi za rezervne igrače. Enis Nadarević iz Trapanija 'pocrvenio' je u 69. minuti.

Seria B, 23. kolo:

Frosinone - Spezia 1:1 (Ciofani 18. / Gagliardini 55.)
Avellino - Cittadella 1:2 (Regoli 44. / Stanco 26., Gerardi 42.)
Crotone - Latina 2:1 (Ciano 40., Torregossa 72. / Vallani 44.)
Entella - Bologna 1:2 (Mazzarani 41. / Oikonomou 45., Russo 48.)
Livorno - Brescia 4:2 (Jelenić 15., Siligardi 29., Gonneli 55., Đoković 90. / Corvia 7., Sestu 58.)
Varese - Carpi 0:1 (Mbakogu 24.)
Vicenza - Trapani 3:0 (Brighenti 7., Di Gennaro 40., Moretti 81.)
Perugia - Bari 1:1 (Giocamazzi 70. / De Luca 12.)