Remi Vojvodine i Kopenhagena, fantastičan pogodak Bilbije

U prijateljskom susretu

A. Beganović

Fudbaleri novosadske Vojvodine nalaze se na pripremama u Austriji, a jučer su odigrali i prijateljski susret sa Kopenhagenom.

Nakon 90 minuta nije bilo pobjednika (2:2). Vojvodina je povela u prvom poluvremenu, a fantastičan pogodak iz slobodnjaka postigao je kapiten mlade bh. reprezentacije BiH Nemanja Bilbija.

U drugom dijelu fudbaleri danske momčadi uspjeli su preokrenuti rezultat, no Vojvodina je ipak izjednačila.

Potražite više informacija na temu Super liga Srbije:

Bilbija je igrao do 70 minute, a veoma dobru partiju u dresu Vojvodine pružio je i Miroslav Stevanović.