Remijem u Subotici Spartak i Vojvodina zaključili 18. kolo

Jelen Super liga Srbije

Remijem su Spartak i Vojvodina u Subotici zaključili 18. kolo Jelen Super lige Srbije. Konačan rezultat utakmice glasio je 1:1.

Sve vrijedno pomena na meču dogodilo se u ranoj fazi utakmice. Gosti iz Novog Sada imali su vodstvo već od šestog minuta.

Za 0:1 pogodio je Milinković – Savić. Spartak do izjednačenja dolazi u 22. minutu preko Torbice na asistenciju Mrkele, što je kasnije se ispostavilo bio konačan rezultat utakmice.

Vojvodina je nakon ovog remija na četvrtom mjestu na tabeli sa 29 bodova, dok je Spartak osmi sa 23 boda.