Loic Remy nije imao sreće, pa se povrijedio na treningu svog novog kluba Crystal Palacea.
Francuski napadač je ovog ljeta iz Chelseaja došao na posudbu u Crystal Palace, no brzo se morao vratiti na Stamford Bridge.
Nakon što se danas povrijedio na treningu (povreda butine), vratio se u Chelsea čiji ljekari će raditi na njegovom oporavku.
On je i ranije imao dosta problema s povredama i to je jedan od razloga zašto nije uspio u Chelseaju, pa je uglavnom dobijao malo prostora za igru.
Remy je ponikao u Lyonu, a bio je još i član Nice, Marseillea, QPR-a i Newcastlea.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.