Renfroe dobar u novoj pobjedi Bayerna

Njemačka Bundesliga

Bh. reprezentativac Alex Renfroe odigrao je dobru partiju u novoj pobjedi Bayerna.

Bayern je u petom kolu Bundeslige rabio Bayreuth sa 94:65. Bavarci su prelagano došli do nove pobjede, mada je početak bio drugačiji.

Imali su gosti dobrim dijelom prve dionice vodstvo, ali je na kraju prve četvrtine rezultat glasio 16:16.

U nastavku je Bayern bio dominantniji, pa je na poluvremenu imao plus šest (40:34). Do kraja treće četvrtine već je bilo plus 18 u korist Bavaraca.

Razbijanje nemoćnih gostiju nastavljeno je i u posljednjoj dionici, pa je bilo i plus 31 u jednom trenutku, a 29 na kraju.

Zipres i Đedović su predvodili Bayern sa po 14 poena, Renfroe je ubacio devet poena uz sedam asistencija.

U gostujućem timu po 13 poena ubacili su Xavier i Horton.