Rijeka ubjedljivo savladala Slobodu

Turnir prijateljstva

Kadeti Slobode su danas ubjedljivo poraženi od Rijeke (4:0) na Turniru prijateljstva u Bijeljini.

Već u 8. minuti Rijeka je povela golom Zrilića, da bi u 21. Lozić povisio na 2:0 i postavio rezultat prvog poluvremena.

Igrao se 36. minut kada je Baltić pogodio za 3:0, da bi osam minuta kasnije Lozić svojim drugim golom postavio konačan rezultat utakmice.

Sloboda je nakon jučerašnjeg remija sa Partizanom (0:0) ostala na jednom osvojenom bodu, dok Rijeka vodi na tabeli grupe B sa četiri boda. Partizan i Budućnost tek treba da odigraju svoju utakmicu 2. kola.

Turnir prijateljstva, grupa B:

Rijeka - Sloboda 4:0 (2:0)

Stadion: Janja. Prvi sudija: Nikad Ljajić. Pomoćnici: Alen Gruho i Haris Ljuca. Delegat: Amir Musić.

Rijeka: 1 Šušak, 5 Najhart, 6 Rupčić, 7 Biškupović (od 48. Krnjatić), 8 Zrilić, 10 Lozić (od 55. Omerović), 13 Baltić, 14 Putnik, 15 Listar (od 48. Šovrinović), 16 Liber, 18 Legović (od 42. Milinović).

Rezerve: 22 Vlahović, 2 Krnjatić, 3 Senčar, 4 Milinović, 9 Omerović, 11 Čandrlić, 17 Šovrinović.

Sloboda Tuzla: 1 Balić (od 39. Halilčević), 20 Malagić (od 46. Selimović), 4 Musić, 3 Muratović, 18 Hasandžiković, 8 Kadrić, 16 Kavazović, 11 Omerović (od 46. Jatić), 10 Hrštić, 19 Kadrić (od 31. Mulahamzić), 7 Brkić (od 39. Karić).

Rezerve: 12 Halilčević, 5 Selimović, 15 Mulahamzić, 9 Ferhatović, 6 Jatić, 17 Karić.

Zaprati FK Sloboda, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: