Na Etihadu je postignut gol za pamćenje: To se, jednostavno, ne može odbraniti!

City poveo

U toku su prvi mečevi četvrtfinala Lige prvaka, a sastaju se Manchester City i Bayern, te Benfica i Inter.

Oba meča obećavaju spektakle, a to je bez sumnje već potvrđeno kada je u pitanju okršaj engleskog i njemačkog prvaka.

City je uspio da povede protiv Bayerna i to na kakav način, pošto je Rodrig postigao gol za pamćenje.

Građani su bolje otvorili meč, no onda je Bayern počeo da dominira i da bude opasniji prema golu protivnika, a onda je uslijedio hladan tuš za Tuchela i njegove igrače, ali i za sve Bayernove navijače.

Iako Rodriju nije primaran cilj da postiže pogotke, u 27. minuti se odlučio pokušati i pogodio majstorski.

Građani su došli do prednosti, no za očekivati je veliki odgovor Bayerna, koji se istovremeno mora i braniti jer jasno je kakvu ofanzivnu mašinu ima Pep Guardiola na terenu.

Mogao je City do 2:0, ali je Sommer spektakularno nogom odbranio udarac Gundogana u 34. minuti.

Potražite više informacija na temu Liga prvaka:

Spektakularan gol Rodrija pogledajte OVDJE.

Što se druge utakmice tiče, u duelu Benfice i Intera je i dalje 0:0, s tim daj e domaćin imao jednu jako dobru šansu.

Zaprati FC Bayern Munich, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FC Bayern Munich Moje Teme

saju701
Nista napadaci M.C. nemogu gola dati a ovaj gol je dao sad i nikad vise.Halland zabija al u k….