Mourinho mora dobro počastiti El Shaarawya: Sudijska nadoknada sretna za Vučicu

Sassuolo poražen na Olimpicu

H. Zilić

Roma je u trećem kolu Serije A upisala tri boda.

U veoma zanimljivoj utakmici na Olimpicu savladali su Sassuolo sa 2:1.

Prvo uzbuđenje viđeno je u 27. minuti kada je gostima nakon VAR-a poništen pogodak Berardija.

Roma u vodstvo dolazi u 37. minuti, a strijelac je bio Cristante.

Gosti se vraćaju u nastavku, a Berardi je u 57. minuti uposlio Đuričića koji pogađa za 1:1.

Trijumf Romi donio je El Shaarawy u prvoj minuti sudijske nadoknade na asistenciju Shomurodova.

Trener Rome, Jose Mourinho je večeras slavio veliki jubilej, a 1.000. utakmicu u karijeri imat će dobar razlog za slavlje.Ovo je za Mourinha bila 638. pobjeda, a u karijeri je upisao i 204 remija i samo 158 poraza.

Zaprati AS Roma, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: