Dovoljna mu je sekunda - Ronaldo na prelijep način matirao Šehića

Prelijep gol Portugalca

Esmer Oštraković

U toku je utakmica polufinala King kupa u Saudijskoj Arabiji, a Al Nassr igra protiv Al Khaleeja.

Nakon nešto više od pola sata igre fudbaleri Al Nassra imaju minimalnu prednost od 1:0, a jedini gol za sada postigao je Cristiano Ronaldo.

Krenula je utakmica fenomenalnom prilikuom za Ronalda u 6. minuti koji je dobro šutirao, ali je to golman Al Khaleeja dobro odrbranio.

Četiri minute kasnije praktično zicr za goste. Khaled Narey se našao u sjajno šansi, ali šutira malo pored gola.

Otavio je u 12. minuti sa nekoliko metara uspio prebaciti cijeli gol, te je tako propala nova šansa za Al Nassr.

Ipak, u 17. minuti Cristiano Ronaldo koristi grešku gostiju nakon poigravanja Šehića i njegovih saigrača iz odbrane.

Ronaldo je postigao prelijep gol koji je podigao kompletan stadion na noge. Kako je sve to izgledalo pogledajte OVDJE.

Šehić je u 26. minuti sjajno reagovao nakon udarca Manea, te je praktično spasio siguran pogodak za Al Nassr.

Ipak, Mane se uspio upisati u listu strijelaca u 37. minuti sa bijele tačke nakon što je jedan igrač AL Khaleeja igrao rukom u svom kaznenom prostoru.