Ronaldo i društvo nemoćni pred Francuzima

Francuzi bolji od Portugala

Reprezentacija Francuske savladala je večeras u prijateljskom susretu Portugal s 2:1.

Odlično su Francuzi otvorili meč i nakon tri minute igre su stigli do vodstva. Gužvu u kaznenom prostoru Portugala koristi Karim Benzema za prednost Francuske od 1:0.

Ovaj rezultat je i pored dosta prilika ostao do 69. minute. Paul Pogba je preciznim udaracem pogodio za prednost Francuske od 2:0, da bi Portugal uspio samo da smanji prednost do kraja susreta.

Igrala se 77. minuta kada je Ricardo Quaremsa iskoristio penal za konačan rezultat susreta od 2:1..

Tako su Ronaldo i ekipa nastavili s porazima, a zvijezda Reala je igrala do 76. minute susreta.