Rooney na debiju za Derby upisao sjajnu asistenciju

Veliko pojačanje

E. Čaušević

Fudbaleri Derbyja igraju trenutno na svom terenu protiv Barnsleyja meč 26. kola Championshipa.

Meč na Pride Parku večeras je u centru pažnje jer je u dresu Derbyja debitovao Wayne Rooney. Legendarni napadač je meč počeo od prve minute i odmah pokazao da će biti veliko pojačanje.

Domaći su poveli u 45. minuti kada je Rooney upisao asistenciju, a mrežu gostujućeg tima zatresao je Marriot. Majstorsku asistenciju Rooneyja možete pogledati OVDJE.

Treba dodati da je Barnsley uspio izjednačiti početkom drugog poluvremena, a gol za 1:1 postigao je Simoes.