Rudar siguran protiv Turbine, GOŠK do boda u Sanskom Mostu

Prva liga FBiH, 24. kolo

Fudbaleri Rudara savladali su u 24. kolu Prve lige Federacije BiH ekipu Turbine iz Jablanice s 2:0.

Gosti su bili jako nezgodan rival ekipi Rudara, ali su domaći na kraju upisali tri boda.

Turbina je imala nekoliko dobrih pokušaja u prvom dijelu, ali u finišu prvog poluvremena, domaći stižu do pogotka. Za vodstvo od 1:0 u prvoj minuti nadokande pobrinuo se Bajro Spahić.

Nastavak donosi još jedan gol u mreži gostiju iz Jablanice. Pogodio je Ajdin Dželo za pobjedu Rudara od 2:0.

Podgrmeč i GOŠK su u Sanskom Mostu odigrali meč bez golova 0:0.