Rupa u koju je Monaco upao očito nema dna
Ni Radamel Falcao ne pomaže: Monaco je pretposljednji na tabeli sa 15 bodova, Liga 2 nije daleko

Novi poraz Kneževa

Monaco je i večeras poražen bez obzira što je umjesto Thierryja Henryja na klupu došao Jardim.

Monacu ne ide, pa ne ide. Bez obzira na sve, tim iz Kneževine je pretposljednji na tabeli, a večeras je u Dijonu doživio 12. poraz.

Kwon Chang-Hoon i Sliti su pogađali za Dijon protiv Monaca koji je od 60. minute igrao bez isključenog Nalda. Iskusni brazilski stoper dobio je crveni karton i u prošlom kolu protiv Stasbourga, a tada nakon samo sedam minuta igre.

Stasbourg je golom Lale u 93. minuti stigao do vrijedne pobjede od 1:0 nad Bordeauxom i ovaj tim se nalakzi na bod od ekipa koje se bore za plasman u Evropu.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Nica je bila bollja od Nimesa rezultatom 2:0, dok je Reims sa 1:0 trijumfovao u Guingampu.