San Siro na nogama: Atalanta izjednačila protiv Manchester Cityja golom Pašalića

Sada je rezultat 1:1

E. Čaušević

Atalanta i Manchester City igraju na San Siru meč 4. kola Lige prvaka.

City je odlično otvorio utakmicu i poveo već u sedmoj minuti kada je nakon sjajne akcije mrežu Atalante zatresao Sterling.

Gosti su u 43. minuti mogli i do drugog gola, ali je Gabriel Jesus previše opušteno izveo penal, te nije pogodio.

To se Cityju osvetilo na samom početku drugog dijela. Atalanta je poravnala na 1:1 nakon odlične asistencije Gomeza, a gol glavom postigao je Pašalić.

Zaprati Manchester City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: