Agoniji Schalkea se ne nazire kraj
Foto - EPA

Novi poraz

Ekipa Schalkea doživjela je novi težak poraz. U 14. kolu Bundeslige poraženi su kao gosti u Berlinu od Herthe sa 3:0.

Pokušava kadrovskim promjenama rukovodstvo tima iz Gelsenkirchena nešto napraviti, ali Schalkeu će biti potrebno pravo čudo da bi ostao u Bundesligi.

Večeras u Berlinu su ponovo lagano poraženi. Hertha je ipak trenutno mnogo kvalitetniji tim i slavila je sa 3:0.

Hertha je povela u 36. minuti meča. Guendouzi je zabio za 1:0, a ovim rezultatom se otišlo na odmor.

U nastavku još dva gola u mreži Schalkea. Pogađali su Cordoba i Piatek za konačan rezultat susreta od 3:0.