Scholes pauzira još dvije sedmice

Edmir Škorić

Omaleni engleski veznjak Paul Scholes pauzirat će još dvije sedmice zbog problema s koljenom.

Scholes nije putovao u Madrid na prvu utakmicu osmine finala Lige prvaka protiv Reala, u kojoj je United ostao neporažen (1:1). Kako stvari stoje, on će odmarati još dvije sedmice.

 

On će propustiti utakmicu FA Cupa protiv Readiga, ali i uzvrat protiv Kraljeva.

 

"Pokušali smo s raznim tretmanima da osposobimo Scholesa, ali pauzirat će dvije sedmice", rekao je menadžer Uniteda Sir Alex Ferguson, koji je najavio par izmjena uoči utakmice s Readingom.

Potražite više informacija na temu Premier league:

 

"Napravit ću nekoliko promjena u sastavu. Želimo i očekujemo prolaz dalje."

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najnovije vijesti