Sead Hajrović strijelac u važnoj pobjedi Winterthura
Važna pobjeda u borbi za sami vrh tabele.

Dobra partija nekadašnjeg mladog reprezentativca BiH

S. Mlaćo

Winterthur je danas slavio na gostovanju kod Chiasoa sa 3:1, u susretu 18. kola Druge lige Švicarske.

Dobru partiju u redovima gostiju pružio je nekadašnji mldi reprezentativac naše zemlje Sead Hajrović.

Domaći su poveli pogotkom Milinceanua, da bi samo tri minuta kasnije na 1:1 izjednačio Calla. Hajrović je u 35. minuti pogodio glavom nakon konera za potpuni preokret, da bi prije odlaska na pauzu za 1:3 pogodio Alves.

U drugom poluvremenu mreže se nisu tresle, a Hajrović je na terenu proveo svih 90 minuta.