Šećeroviću žuti karton i 74. minute u novoj pobjedi Larisse

Sigurna pobjeda domaće ekipe

S. Mlaćo

Nakon pobjede u Kupu, AEL Larissa je danas slavila i u prvenstvu Grčke. Tim za koji nastupa bh. vezista Adnan Šećerović savladao je 3:0 Smyrnis.

Domaći su poveli već u petoj minuti pogotkom Andonija, što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

Početkom drugog dijela gosti ostaju sa deset igrača s obzirom da je isključenje zaradio Stathis.

Olakšalo je to posao domaćima koji su u 63. minuti pogotkom Slovenca Nunića poveli 2:0. Isti igrač je u 77. minuti postavio 3:0.

Potražite više informacija na temu Super League:

Šećerović je na terenu proveo 74. minute, a šansu je zatim dobio Piti. Prethodno je borbeni vezista koji je u Grčku stigao iz Tuzle City u 69. minuti dobio žuti karton.