Šehić sačuvao mrežu protiv Plzena

Qarabag odigrao 0:0 u Češkoj

Bh. reprezentativni golman Ibrahim Šehić sačuvao je mrežu na meču Plzena i Qarabaga.

Azerbejdžanci su napravili dobar rezultat u Češkoj, odigrali su 0:0 s Plzenom i imaju priliku da izbore play-off Lige prvaka na svom terenu.

Plzen je od 75. minute igrao bez isključenog Baraneka, a na gostujućem golu sjajan posao u 90 minuta odradio je naš Ibrahim Šehić.

Albanski Partizani je eliminisao Ferencvaroš, ai je na pragu eliminacije nakon poraza kod kuće od Salzburga, koji je slavio golom Soriana s penala u 70. minuti.

Na tom meču viđena su i dva isključenja - Kalari u 74. kod domaćih, Sammassekou u 54. kod gostiju.