Šehić stigao do pobjede sa Erzurumom, Aldin Čajić spasio svoj tim poraza sa dva gola
(Foto: EPA)

Turska Prva liga

Dva meča petog kola turske Prve lige odigrana su danas, a nastupili su bh. fudbaleri Ibrahim Šehić i Aldin Čajić.

Erzurum za kojeg je 90. minuta branio Ibrahim Šehić savladao je na svom terenu Adanasport sa 2:1.

Loše je susret počeo po domaće. Adanaspor je u 14. minuti poveo golom Kizlikaye sa 0:1, ali su domaći preko Potea (41.) i Obertana (49.) došli do preokreta i pobjede.

Aldin Čajić je sa dva gola spasio Istanbulspor domaćeg poraza od Balikesirspora. Meč je završen rezultatom 2:2.

Gosti su imali prednost od 0:2 nakon 26 minuta preko Basarana i Čolaka, ali je Čajić golovima u 59. i 80. minuti donio svom timu jedan bod.