17

Komentari (17)

casimiro
Hahahah..mamu vam jebem.trazili ste,gledajte!
ibrahim51
Drago mi je sto imaju jedan od najmodernijih stadion na Balkanu.To je isto kao i da ja imam u svoj kuci, avliji takve ljepote.Aferim Misimovicu i svima onima koji su ucinili ovo za Zelju.I umjesto da takve ljude zastitimo mi ih napadamo, mrzimo.To je haman ono : Neka komsiji crkne krava, a moja neka je tu.A ne znamo da ce kada tako gledamo prvo nasa crknuti a komsikina nece. Ko drugom jamu kopa sam u nju pada.Sto je brze kopas brze u nju i padas.Svi ovi sto su dosli u Zelju ako su dosli na neposten nacin i dozivit ce tezu sudbinu.Svima koji su dali svoj udio u unapredenju Zelje iskrene cestitke.Moleci dragog Boga da ih zato magradi.A novom osoblju manje price vise rada pa ce se vidjeti i vas rad.Tek ce se tada vidjeti kakve ste imali namjere.
ibrahim51
Covijek ne moze da vjeruje koliko je medu nama zavidnih ljudi.Nisam navijac Zelje ali volim taj klub.Volim recimo kada pobjedi Zrinjski, Siroki
Raikkonen
Nevjerojatna mržnja među ljudima buraz to je čudo. Navijam za Sarajevo ali ne mrzim Želju. To je bolan moj BH klub. Mogu se zezati ali mrziti ni pod razno
ljiljani_zlatni
renesansa u plavom ahahhahahahahahhhahhahahahahahaahahahhahahahaaahahahhhhahahahhahahaaha
milivoje
Renesansa u plavom počinje! VTŽ
zeljousrcu1921
bit ce zeljo opet sampion !
faris323
Pljacka pocinje
Ostalo još 1500 karaktera

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.