Lulić je čekao i čekao, a konačno i dočekao!

Velika noć iza bh. fudbalera

A. Čaušević

Višemjesečna agonija Senada Lulića je konačno okončana.

Legendarni bh. reprezentativac je zaigrao nakon 11 mjeseci nakon što je dobio priliku za igru u posljednjih 20-ak minuta italijanskog Kupa između Lazija i Parme.

Lulić je imao ogromnih problema zbog povrede zgloba, obavio je i dvije operacije, ali na svu sreću uspio se vratiti na teren u pobjedi 2:1.

Nebeskoplavi su meč riješili u svoju korist s 2:1. Nakon prvog dijela vodili su zahvaljujući golu Parola.

U 83. minuti Mihaila je izjednačio i činilo se da će susret na Olimpiku otići u produžetke, ali je Colombi uz dosta nesreće postigao autogol poslije šuta Muriqija. Gol pogledajte ovdje.

Naredni rival rimske ekipe bit će Atalanta.