Povratak na veliku scenu?
Odgovor koji se čekao! Milinković-Savić je već prelomio, javio im se i rekao šta želi
Sergej Milinković-Savić ponovo je tema fudbalske javnosti u Evropi, a čini se da iskusnog veznjaka čeka veliki povratak i to ne samo kada je u pitanju reprezentacija Srbije već i klupski fudbal.
Pred iskusnim srpskim veznjakom je nekoliko odlučujućih mjeseci kada je u pitanju povratak na veliku scenu kako reprezentativnog tako i klupskog fudbala.
Nakon što je Dragan Stojković napustio mjesto selektora reprezentacije Srbije pojavila se informacija da se Milinković-Savić vraća među Orlove i da bi mogao biti na spisku već za novembarske mečeve.
Poznato je da se Milinković-Savić nije mjesecima odazivao na Piksijeve pozive nakon što je narušen njihov odnos, a Stojković je potom poručio da on i njegov brat Vanja neće biti u reprezentaciji sve dok je on selektor.
Ipak, nakon što je Stojković podnio ostavku odmah se pojavila informacija da se vraća Milinković-Savić vraćaju u nacionalni tim i to u ključnom trenutku u borbi Srbije za baraž za Svjetsko prvenstvo.
Međutim, čini se da povratak u reprezentaciju Srbije nije jedina promjena koju će ovaj veznjak napraviti u narednim periodu.
Oglasi
Iako mu je Al Hilal ponudio ogroman novac za novi trogodišnji ugovor sve više se špekuliše o tome da se Milinković-Savić želi vratiti u Evropu i ponovo igrati na najvišem nivou.
Prije odlaska u Saudijsku Arabiju proveo je čak osam godina u Italiji igrajući za Lazio i kako stoje stvari povratak na Apenine je velika želja srpskog veznjaka.
Corriere dello Sport jutros piše da je Juventus napravio prvi konkretan potez kada je u pitanju Milinković-Savić i da su iz Torina kontaktirali ovog igrača.
Stara dama želi da ovog 30-godišnjaka angažuje već u januaru, a spremni su čekati i ljeto kada SMS-u ističe ugovor i on će moći besplatno da pronađe novi angažman.
Oglasi
[twitter]https://x.com/DeadlineDayLive/status/1978498854388658384[/twitter]
Ipak, iz Juventusa su odlučili dati do znanja srpskom igraču koliko ga žele i da su voljni u januaru platiti 15 miliona za njega. Kontakt je već uspostavljen i navodno u Torinu su zadovoljni i optimistični nakon razgovora sa ovim igračem koji je pokazao želju da dođe u njihov tim.
Jasno je da Juve želi što prije da završi posao jer nisu jedijni koji su pokazali interes za Milinkovića-Savića.
O poruci Sergej Milinković Savića bruji Srbija: "Gdje ste sada?"
Pored Juventusa ovaj 30-godišnji fudbaler povezuje se još sa Interom i Chelseajem, ali kontakta od tih klubova još uvijek nije bilo.
Iako mu Al Hilal nudi preko 70 miliona eura za novi trogodišnji ugovor navodno je SMS to odbio sve zbog želje da ponovo igra u Evropi, te je svjestan da neće dobiti ni blizu toliko novca.
Top Komentari
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.