dovedeš gladnog dječaka iz argentine, omogućiš mu afirmaciju, daš mu milijardu i rasturi ti klub. i sad neka netko prigovara našim nogometašima što se tužakaju sa klubom za nekoliko hiljda maraka krvavo i neredovno zarađenih,
Daš mu milijardu i on ti NE rasturi klub, a on ti donese 10 milijardi i ti sam sebi rasturiš klub jer si nesposoban, pokvaren, korumpiran itd itd. Zayebeš ga jednom za produženje ugovora, a zayebo bi ga i drugi put jer realno nemaš za kifle, i onda kao sve smo učinili da se vrati. A ovi madridski dušebrižnici se kao sažalijevaju na Barcu i govore kako je Messi ****o. A Messi napravio stadion Bernabeu Barcinim trening kampom, što prije nije uradio niko.
Eco sine, lesi jest od farselonw napravio veliki klub al isto tako joj je zabio ekser u kovceg. Uzeti platu od 150 m eura, on je taj koji je unistio klub jer je pohlepno malo ****o. Nejmar u PSG tad bio drugi najplaćeniji sa 37m eura, svak blatio nejmara da ima najveću platu, tek nakon 3 godine se saznalo za lesijev ugovor od NENORMALNIH 150M godisnje.
Za mesija se to vec zna 2 godine, otkako je kupio vilu. Sam bekam je vikao da ce ga dovesti. Eh, sad to sto su naivni barselonini navijaci je druga stvar. Mesi ih je samo zavlacio iako je mogao da potpise imao je cist put. Al, tako je to, zato i ne volim malo odurni vnogo.
Koji čist put, pa upitne su registracije igrača koji su već u Barci. Pitanje je koga će sve moći registrovati. Vidiš li šta se desilo sa malim Gavijem. U pola sezone mu vraćaju status da može nastupiti samo kao igrač Barce B, broj na dresu morao vratiti. Zašto Bogu fudbala Messiju treba opet takva zayebancija? Laporta ga jednom prevario, nije budala da mu se i drugi put pusti.