Tek je počelo, a već imamo promašaj sezone u Ligi prvaka

Nevjerovatno šta nije pogodio igrač Salzburga

Utakmica Sevilla - Salzburg odigrana je večeras na Sanchez Pizjuanu, a njen rezultat na kraju je bio 1:1.

Jedna jako čudna utakmica u kojoj su dosuđena čak četiri penala za prvih 45 minuta.

U 13. minuti Adeyemi je promašio prvi penal za Austrijance, da bi Sučić u 21. minuti ipak bio precizan s bijele tačke.

Treći penal u nizu za Salzburg dosuđen je u 37. minuti, no Sučić ovaj put ne pogađa. Nedugo nakon toga, penal za Sevillu, Rakitić je precizan za 1:1.

U nastavku je Sevilla ostala bez El Nesyrija, koji je zbog simuliranja dobio drugi žuti, odnosno crveni karton, ali uspjeli su Andalužani da prežive do kraja.

Viđen je i jedan nestvaran promašaj i to pred golom Seville u 57. minuti. Oumar Solet se, blago rečeno, propisno obrukao.