SFK 2000 Sarajevo pobjednik Kupa BiH

Lagana pobjeda bordo djevojaka

Nogometašice SFK 2000 Sarajevo osvojile su danas Kup Bosne i Hercegovine.

Aktuelne prvakinje BiH nastavile su dominaciju i u Kupu, gdje su do trofeja stigle danas pobjedom nad Iskrom rezultatom 3:0 u TC Zenica.

Mejrema Medić je u osmoj minuti pogodila za 1:0, a i nakon tog gola slijede napadi SFK 2000, da bi u 36. minuti Aida Hadžić povisila na 2:0.

Konačnih 3:0 postavila je Tamara Bojat samo tri minute kasnije i SFK 2000 je po petnaesti put osvojio Kup BiH.

ŽNK Iskra - SFK 2000 Sarajevo 0:3 (Medić 7, Hadžić 36, Bojat 39)

Potražite više informacija na temu Kup BiH:

Iskra: Kundić, Bajrić, Koluh, Jusić, Lukić, Goretić, Lužić, Mezit, Bašić, Grebenar, Behrem.

SFK 2000: Hasanbegović, Piskić, Đoković, Spahić, Bojat, Al. Spahić, Kapetanović, Medić, Hamzić, Hadžić, Selimović.