Sinanović šokirao Budućnost

Prva liga FBiH, 29. kolo

Fudbaleri banovićke Budućnosti poraženi su u 29. kolu Prve lige Federacije BiH od Jedinstva iz Bihaća rezultatom 2:1.

Ovim rezultatom se tim iz Banovića oprostio od borbe za plasman u Premijer ligu BiH.

Gosti su bolje otvorili meč. Poveli su golom Sinanovića, ali im je radost kratko trajala jer je Softić pogodio u 19. minuti za rezultat poluvremena od 1:1.

Nastavak donosi nešto bolju igru Budućnosti. Stvarali su šanse, ali prijetili su i gosti, koji u finišu preko Armina Sinanovića dolaze do pobjede u ovom susretu.

Budućnost se porazom oprostila od borbe za plasman u Premijer ligu BiH.