Na Pecari smo vidjeli eurogol, možda i potez sezone već na samom startu prvenstva

Široki vodi 2:0 protiv Slobode

H. Zilić

Široki Brijeg nakon prvog poluvremena vodi 2:0 protiv Slobode u utakmici drugog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Tim sa Pecare ima sasvim zaluženo vodstvo.

Poveli su sa 1:0 golom Rozića, ali u samom finišu prvog poluvremena vidjeli smo eurogol.

Vukoja je maestralno šutirao iz slododnog udarca i možda zabio pogodak sezone već na samom startu prvenstva.

Golman Erić je paradom samo uljepšao ovaj pogodak, obzirom da nije imao šanse da zaustavi majstorski udarac fudbaler Širokog.

Zaprati NK Široki Brijeg, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
NK Široki Brijeg Moje Teme

user1572689111
Vidi se da smo zaostali u razvoju kada nam je eurogol i potez sezone gol iz slobodnog udarca sa 20 metara.