Sjajan gol Višće, Basaksehir ispustio pobjedu

Višća strijelac protiv Bešiktaša

Fudbaleri Basaksehira i Bešiktaša remizirali su (2:2) u susretu 21. kola turske Superlige, a u ovom meču je sjajan gol postigao bh. reprezentativac Edin Višća.

Imao je domaći tim dva gola prednosti, ali su na kraju ostali bez tri boda...

Edin Višća je sjajno u 25. minuti pobjegao odbrani Bešiktaša, te je pogodio za prednost od 1:0.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, da bi u 54. minuti Tekdemir pogodio za prednost od 2:0.

Ipak, nije domaći tim uspio da sačuva prednost. Pogocima Tosuna i Hutchinsona Bešiktaš je došao do 2:2 i jednog boda u ovom meču.