Sjajan meč u Bergamu, Atalanta do pobjede u posljednjim sekundama

Pet golova na meču Atalanta - Verona

Atalanta je u 15. kolu Serije A pobijedila Veronu s 3:2 nakon što je prethodno dva puta gostujući sastav imao vodstvo.

Atalanta je upisala izuzetno važna tri boda, no pošteno se namučila sa Veronom, koja je imala 1:0 i 2:1, no na kraju je izgubila i to golom u samom finišu meča.

Prvi gol na meču postignut je u 23. minuti kada je Di Carmine matirao Golinija.

U 44. minuti Malinovsky vraća stvari na početak, no u 57. minuti novi gol Di Carminea i novo vodstvo Verone.

Muriel iz penala u 64. minuti donosi novo izjednačenje, da bi Djimsiti u 93. minuti pogodio za veliko slavlje u Bergamu.

Atalanta je sa 28 bodova šesta i nastavit će borbu za pozicije koje vode u Ligu prvaka.