Sjajna igra Mladosti i lagana tri boda u Ugljeviku

Nastavak serije dobrih rezultata tima iz Doboj Kaknja

Mladost je u 12. kolu Premijer lige savladala na gostovanju u Ugljeviku ekipu Zvijezde 09 rezultatom 0:2.

Tim Adnana Zildžovića odigrao je još jedan jako dobar meč i na kraju je zasluženo osvojio tri boda u ovom meču.

Veliki posao su napravili već u prvih 25 minuta kada su postigli dva gola, a pogađali su Petar Bojo u 8. i Gedeon Guzina u 25. minuti meča.

Imao je tim iz Doboj Kaknja još nekoliko dobrih pokušaja u prvom poluvremenu, ali se na odmor otišlo rezultatom 0:2.

Mladost je i u nastavku bila bolji tim. Imali su gosti nekoliko zaista odličnih šansi da povećaju prednost, ali nisu uspjeli da ponovo zatresu mrežu Zvijezde.

Domaći su sa druge strane imali prečku preko Osmanagića i dobru šansu preko Huseinbašića, ali ipak na kraju tri boda pripadaju gostima.