Sjajna odbrana golmana Toronta

Spriječio izjednačenje Orlando Cityja

Teme:

Igrač Orlanda Cyle Larin se sigurno pita kako nije uspio postići pogodak na utakmici protiv Toronto FC-a, a odgovor na njegovo pitanje je sjajni Alex Bono.

Toronto FC je sinoć u okviru MLS lige savladao Orlando City rezultatom 2:1.
Toronto FC je do vodstva od 2:0 došao golovima sjajnog Giovinca u 9. i 38. minuti, da bi Kaka smanjio na 2:1 u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena.

Sjajna odbrana golmana Toronta Alexa Bona viđena je u 60. minuti, kada je spriječio izjednačenje Orlanda zaustavivši pokušaj Larina.

Bono je prvo refleksno odbranio njegov pokušaj iz blizine, a zatim ga i spriječio da odbijenu loptu zakuca u mrežu.