Sjajni golovi Čive i  Mujezinovića za pobjedu Bosne

Sjajan gol Čive

Sjajni golovi Čive i Mujezinovića za pobjedu Bosne

Nogometaši Bosne iz Visokog pobijedili su Zvijezdu s 2:0 u jednom od najzanimljivijih duela 20. kola Prve lige Federacije.

Zvijezda je bila konkretnija u uvodu, ali su domaći u prvom poluvremenu imali bolje šanse.

Vedad Džafić se u nekoliko navrata nije snašao pred golom gostiju iz Gradačca, a u 30. minuti domaći su i poveli. Prekrasan gol postigao je Čiva za prednost od 1:0, što je bio rezultat nakon prvog dijela.

Nastavak nije ponudio velike šanse. Igralo se dosta tvrdo, Zvijezda je bila nešto konkretnija, ali do izjednačenja nisu mogli.

Domaći su u 90. minuti završili posao. Pogodio je Mujezinović za konačnih 2:0.