Sjajno prvo poluvrijeme u Berlinu, novi gol Vedada Ibiševića

Bundesliga, 19. kolo

Hertha je u prvom meču 19. kola Bundeslige ugostila ekipu Schalkea, a rezultat nakon prvih 45 minuta je 2:2.

Schalke je poveo preko Konoplyanke u 17. minuti, da bi u 39. Grujić poravnao na 1:1.

Pet minuta kasnije Schalke je došao do novog vodstva preko Utha, ali duboko u sudijskoj nadoknadi prvog dijela Hertha ponovo poravnava.

Selke je ubacio, a Vedad Ibišević majstorski glavom matirao golmana gostiju. Bio je to osmi gol Ibiševića u ovoj sezoni Bundeslige.

Podsjetimo, Ibišević se u strijelce upisao i u prošlom kolu Bundeslige.