Skandirali treneru da dobije otkaz, a on nakon toga dobio srčani udar i završio u bolnici

Nevjerovatne scene na utakmici rumunjske lige

S. Pašalić

Dinamo Bukurešt igra utakmicu 2. kola rumunjske lige protv Universitatee iz Craiove iako je ona tokom prvog poluvremena bila prekinuta.

Naime, u 30. minuti pri rezultatu 0:0 trener domaćih Eugen Neagoe je doživio srčani udar.

Neagoe je kolabirao i odjednom se srušio na travu, vrlo brzo je stigla hitna pomoć koja ga je odmah prevezla u bolnicu.

Utakmica je nakon 20 minuta nastavljena, a rumunjski novinar Emanuel Rosu piše kako su navijači Dinama vrijeđali 51-godišnjeg Neagoea i tražili njegov otkaz iako je samo prije mjesec dana preuzeo ovaj klub.