Slavija do polufinala za tri minute

Kup RS u fudbalu

Fudbaleri Slavije posljednja su ekipa koja je obezbjedila plasman u polufinale Kupa RS. Oni su danas na svom stadionu u Istočnom Sarajevu savladali Laktaše sa 2:1.

Sve vrijedno spomena desilo se u samo tri minute. Naime, gosti su poveli u 20. minuti preko Đurića, ali u naredna dva napada domaći su došli do preokreta. Prvo je Ješić izjednačio u 21. minuti, da bi u 23. Muminović postavio konačnih 2:1.

U polufinale su se plasirale još i ekipe Borca (BL), Modriče i Rudara iz Prijedora, a termin ždrijebanja parova, kao i odigravanja samih utakmica biće određen naknadno.