Slavko Petrović nakon Zrinjskog: Sretna pobjeda za njih

Trener FK Radnik

Slavko Petrović nije sretan nakon novog poraza Radnika.

Njegov tim je držao 'nulu' do 82. minute protiv Zrinjskog, a zatim su primili dva gola i izgubili su meč.

Petrović tvrdi da je razlog poraza činjenica da je njegov tim bio bez pola standardnih igrača.

"Sretna pobjeda. Mi smo imali jedinu šansu u prvom poluvremenu, falilo nam je sedam igrača. Zaista bilo je teško, držali smo je neizvjesnom i kada se očekivalo da završi 0:0, pao je taj gol. Krenuli smo naprijed i došao je taj drugi gol, koji je bio kozmetički", rekao je za Arena Sport Slavko Petrović.

Radnik na pauzu ide kao 10. i ispod njih su samo Krupa i Olimpik.