Petrović: Neriješen rezultat je realan

Olimpik osvojio bod

Olimpik i Velež odmjerili su danas snage na Koševu u posljednjem meču 24. kola Premijer lige.

Velež je vodio 1:0 do 94. minute, a onda je Osmanović s bijele tačke spasio Olimpik poraza i donio mu vrijedan bod.

"Možemo biti zadovoljni s bodom, mada je ovo utakmica za infarkt. Pokušali smo da iznenadimo Velež i kroz našu postavu u prvom dijelu. Otvorili smo dobro utakmicu. Ne znam zašto smo se bili povukli i bojažljivo se igralo. Ne možeš nakon jedne i po minute primiti gol poslije svega što smo se dogovorili u svlačionicu. Uspjeli smo ih stisnuti zadnjih pola sata, Velež se povlači i vreba na kontre... Možda i malo sreće da padne taj gol, ali imali smo i dvije dobre šanse prije toga. Kad se sve sagleda, neriješen rezultat je realan. Veležu želim puno sreće u ostalim utakmicama, imaju jednu ozbiljnu ekipu i sigurno se mogu domoći Evrope", rekao je trener Olimpika Slavko Petrović.

Olimpik će u narednom kolu gostovati ekipi Širokog Brijega.