Remi na Tušnju u duelu Slobode i Širokog

Zanimljiva utakmica

Haris Zilić

Duel 31. kola Premijer lige BiH između Slobode i Širokog okončan je rezultatom 1:1.

Utakmica je počela oprezno s obje strane.

Nakon uvodnih minuta igra je malo živnula, a Sloboda prvu pravu priliku pretvara u pogodak. Igrala se 23. minuta kada je Osmić asistirao, a Mišković pogodio za 1:0.

Nakon gola nekoliok lijepih akcija pred oba gola, a gosti do izjednačenja stižu u finišu prvog poluvremena.

Dosuđen je penal za goste, a siguran realizator je bio Jurić za 1:1.

Prva dobra prilika u nastavku za domaće. U 58. minuti Miškić zaustavlja pokušaj Ilića. Miškić je još jednom bio heroj gostiju, kada je zaustavio odličan pokušaj Predragovića u 65. minuti.

Do kraja meča Široki je imao ofanzivu, ali završeno je 1:1.

SLOBODA - ŠIROKI BRIJEG 1:1 (Mišković 35'/Jurić S. 45' (p))

SLOBODA: Kukić, Jusić, Husejinović, Beganović, Kurtalić, Maksimović, Osmić, Mišković, Predragović, Ilić, Balić

ŠIROKI BRIJEG: Miškić, Obšivač, Čuljak, Grgić, Jurilj, Stanić, Vukoja, Jurić S., Begić, Jurić M., Ikić.

Zaprati FK Sloboda, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: